Warsztaty Masterclassy
Konkursy, Nagrody
Wybitni specjaliści z branży

kwiecień – grudzień 2022
https://akademiafilmowannw.pl/wp-content/uploads/2022/04/jacek-rozenek.jpg
AKTOR

Jacek Rozenek

Aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i dubbingowy, lektor, trener biznesu i coach. Ekspert do spraw wystapień publicznych.

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralną w Warszawie. OD 1996 roku – aktor Teatru Współczesnego. W latach 1999–2006 występował w roli Rafała Kozienia, szefa agencji reklamowej „JBD” i homoseksualnego przyjaciela Agnieszki Lubicz w serialu TVP1 Klan. Od 2012 wciela się w Artura Chowańskiego w serialu TVP2 Barwy szczęścia.

Prowadzi działalność doradczą, medialną – Audytorium. Zajmuje się szkoleniami biznesowymi i medialnymi.

Od stycznia 2013 do czerwca 2014 współprowadził poranny magazyn TVP2 Pytanie na śniadanie. W 2014 uczestniczył w pierwszej edycji programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.


Idea

Efektywne wykorzystywanie głosu w procesie komunikacji jest koniecznym elementem życia zawodowego – możliwością pełniejszego kształtowania i rozwijania relacji interpersonalnych, a w konsekwencji osiągnięcia sukcesu. Badania wykazują, że ocena atrakcyjności głosu jest zasadniczo spójna, ludzie dysponujący głosem uznawanym za atrakcyjny są postrzegani jako bardziej dominujący, kompetentni, przedsiębiorczy, uczuciowi i ciepli, przypisuje im się wysoki status społeczny, wykształcenie i inteligencję.